TinyLife House Kimdir?

Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olan TinyLife House firması sizleri şehir hayatından uzaklaştırırken, ev konforunu hissedeceğiniz, dilediğiniz manzaraya göre konumlandırabileceğiniz mobil ve fonksiyonel küçük evler tasarlamaktadır. Minimal ama kullanışlı tasarlanan mobil evlerimiz içerisinde normal bir evde bulunan her şeyi barındırmaktadır. Bu sayede yılın her günü doğayla iç içe, daha minimal bir yaşam sürdürebilirsiniz.
 

2021 Bağımsız Römork Üretici verilerine göre Sivas'tan Alaçatı'ya kadar en çok Tiny House  üreten ve satan İstanbul ve Fethiye merkezli markamızın mobil evleri her mevsime uygun olup, ölçüleri 2.5x4 m’den başlayıp, 2.5x10 m’ye kadar tasarlanabilmektedir. Türkiye'nin dört bir yanına gönderdiğimiz mobil evler uluslararası geçerliliğe sahip plakalı ruhsatlı, O 1 ve O 2 belgeli, tip onay belgesi ve uygunluk belgesine sahiptir. Bu sayede  evinizi imarlı ya da imarsız tüm arsa çeşitlerinde konumlandırabilirsiniz.
 

Mobil evlerimiz daha az enerji harcayarak ve daha az atık üreterek sürdürülebilir bir yaşamı teşvik ettiğinden çevre dostudur.

 

 

IMG_5590_edited.jpg